فراخوان نمایشگاه سرامیک با موضوع کودکی

انجمن هنرمندان سفالگر ایران در نظر دارد نمایشگاهی با موضوع کودکی برگزار کند. براساس اطلاعیه‌ای که کمیته روابط عمومی انجمن منتشر کرده، شرایط شرکت در این نمایشکاه به شرح زیر اعلام شده است:

تقویم نمایشگاه:

زمان ثبت نام: هنرمندان گرامی می‌توانند از روز پنج‌شنبه بیست و پنجم آذرماه 1395 با مراجعه به سایت انجمن هنرمندان سفالگر ایران برای تکمیل فرم ثبت‌نام نمایشگاه برای داوری اولیه آثار خود اقدام کنند. آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز جمعه  سوم دی ماه 1395 اعلام شده است.

تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به منزله قبول شرایط و مقررات نمایشگاه است.

انتخاب اولیه آثار:

مرحله نخست انتخاب آثار از طریق عکسهای ارسالی آثار هنرمندان صورت می‌گیرد. گفتنی است عکسهای ارسالی باید دست کم دارای چهار مگا بایت حجم باشند و با فرمتJPEG  ارسال شوند. عکسهای آثار حجمی نیز حداقل از سه زاویه و آثار دو بعدی از یک زاویه اثر را نشان دهند. عکاسی باید در زمینه خاکستری یا سفید صورت پذیرد.

نتیجه داوری اولیه روز چهارشنبه هشتم دی‌ماه 1395 از طریق سایت انجمن اعلام خواهد شد.

همچنین اسامی هیئت انتخاب آثار متعاقباً در اطلاعیه‌های تکمیلی نمایشگاه اعلام خواهد شد.

دریافت اصل آثار:

هنرمندانی که آثارشان در داوری اولیه پذیرفته شده است می توانند اصل آثار را از روز شنبه یازدهم دی‌ماه 1395 تا روز چهارشنبه پانزدهم دی‌ماه 1395 در وقت اداری (با تکمیل فرم تحویل آثار) در محل دفتر انجمن هنرمندان سفالگر ایران به دبیرخانه نمایشگاه تحویل دهند.

انتخاب نهایی آثار:

اسامی هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شده است روز شنبه هیجدهم دی‌ماه 1395 از طریق سایت انجمن هنرمندان سفالگر ایران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

زمان برگزاری نمایشگاه:

نمایشگاه از روز جمعه یکم بهمن ماه 1395 تا روز یک‌شنبه دهم بهمن ماه 1395 در خانه هنرمندان، نگارخانه‌های بهار و تابستان برگزار خواهد شد.

افتتاحیه: روز جمعه یکم بهمن ماه 1395 ساعت 16

پایان نمایشگاه: روز یک‌شنبه دهم  بهمن ماه 1395

زمان بازگشت آثار: آثار تحویل گرفته شده از هنرمندان روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه 1395 در ساعت اداری در خانه هنرمندان به آنان بازگردانده می‌شود. انجمن پس از این تاریخ هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آثار هنرمندان نخواهد داشت.

◽شرایط شرکت در نمایشگاه:

– هر هنرمند می تواند ۵ اثر خود برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند که از بین آنها حداکثر ۳ اثر پذیرفته خواهد شد.

– شرط اول پذیرش آثار، سرامیکی بودن آنها است و دیگر مواد صرفاً در جهت کمک به رساندن مفهوم مورد نظر هنرمند، بدون تحت‌الشعاع قرار دادن متریال سرامیک، قابل قبول خواهد بود که تشخیص این امر بر عهده گروه داوری خواهد بود.

– آثار ارائه شده باید پخته شده باشند مگر عدم پخت در جهت هدف اثر باشد که تشخیص این امر به عهده گروه داوری خواهد بود.

– آثاری که با رنگ‌های غیرکوره‌ای، پوشش‌دهی شده باشند پذیرش نمی‌شوند.

– آثار بدون کیفیت به نمایش درنخواهد آمد.

– برای هر اثر پذیرفته شده در نمایشگاه ورودیه‌ای در نظر گرفته خواهد شد که مبلغ آن متعاقباً در اطلاعیه‌های تکمیلی فراخوان اعلام خواهد شد (با در نظر گرفتن هزینه‌های عکاسی آثار، چاپ بروشور،…).

– متقاضیان می‌توانند همراه فایل‌های ارسالی، نوشته‌ای نیز برای تشریح و تبین ایده و اثر خود ارسال کنند.

– ارسال و حمل و نقل آثار تا دبیرخانه نمایشگاه بر عهدۀ هنرمند است و دبیرخانه مسئولیتی در قبال صدمات ناشی از ارسال نامطلوب را نمی‌پذیرد.

– دبیرخانه نمایشگاه حق استفاده از آثار را در رسانه‌های چاپی و مجازی با اهداف اطلاع‌رسانی، تبلیغاتی، فرهنگی و نمایش در داخل و خارج از کشور را با ذکر نام هنرمند خواهد داشت.

– تصمیم‌‌گیری درباره مسائل پیش‌بینی نشده با دبیر نمایشگاه خواهد بود.

◽حجم و ابعاد آثار:

حجم و ابعاد آثار حداکثر تا یک و نیم متر مکعب باشد. این ابعاد برای آثار چیدمانی نیز باید رعایت شود.

◽نشانی دبیرخانه نمایشگاه: تهران، خیابان کریم‌خان زند، خیابان خردمند جنوبی، خیابان نوشهر، پلاک ۱۵، طبقه ۳، واحد ۵

⏺شماره تماس: 09101747635

⏹علاقه‌مندان همچنین می‌توانند برای دیدن فراخوان نمایشگاه به کانال تلگرامی انجمن به نشانیhttps://telegram.me/anjomanehonarmandanesofalceramic مراجعه کنند.